مرکز مطالعات استراتژیک البرز

مرکز مطالعات راهبردی مطابق با اهداف سند چشم انداز توسعه 20 ساله جمهوری اسلامی ایران

مرکز مطالعات استراتژیک البرز

مرکز مطالعات راهبردی مطابق با اهداف سند چشم انداز توسعه 20 ساله جمهوری اسلامی ایران

مرکز مطالعات استراتژیک البرز

Center for Strategic Studies Alborz
مرکز مطلعات استراتژیک البرز، با همکاری متخصصین و کارشناسان ارشد و دکتری استراتژی و مدیریت در حوزه تجارت، منابع انسانی، بازاریابی و تبلیغات در سال 1385 تاسیس شده و بعنوان اتاق فکر گروه البرز در تهیه و تدوین کلیه طرح هاو پلان های تجاری شرکت ها و موسسات عضو گروه و جاری سازی اهداف استراتژیک و نظارت بر اجرای تحول و توسعه نقش بسیار موثر و پویایی داشته است.
این مرکز طی سال های گذشته با ارائه خدمت به موسسات دولتی و خصوصی و هلدینگ سعی داشته است نقش کوچکی در جهت دستیابی به اهداف توسعه ایران اسلامی در سند چشم انداز 20 ساله ایران 1404 ایفا نماید. ریاست این مرکز بر عهده دکتر سیامک عزیزی می باشد.
سایت حاضر برای نشر و توسعه مقالات، اخبار و اطلاع رسانی همایش های حوزه مدیریت راه اندازی شده است و امیداست مورد استفاده بازدیدکنندگان گرام واقع شود.
تلفن تماس : 22981922
فکس : 22938649
پست الکترونیک : css.info@asia.com

پیوندهای روزانه
پیوندها

 
hmeaconf.com
MORE INFORMATION  
International conference on Modern Approaches in Humanities, Management, Economics and Accounting
hmeaconf
 
 
درباره کنفرانس
پیشرفت و ترقی کشورها در پرتوی راهنمایی و تلاش متخصصین و همچنین پژوهشگران فعال محقق خواهد شد، از آنجا که این ضرورت در تخصص هایی چون علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری به عنوان سکان تحول اجتماعات و سازمان ها محسوس بوده و این رشته ها نقشی بنیادین در تحقق یک نظام فکری منسجم و تمدن ساز دارد، کمیته اجرایی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری در نظر دارد اولین دوره این رویداد علمی بین المللی را در تاریخ 10 بهمن 1395 مطابق با تاریخ 2017 January 29 در کشور سوئد شهر استکهلم، برگزار نماید. read more
ISI Journals امکان چاپ مقالات پذیرفته در مجلات معتبر ISI read more  
مزایای شرکت در کنفرانس • امکان بهره مندی از بورسیه های تحصیلی دانشگاه های معتبر، داوری مقالات ارسال شده و چاپ کامل مقالات در لوح فشرده کنفرانس. • آشنایی و بازدید از دانشگاه های معتبر سوئد به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های قاره اروپا. • چاپ تمامی مقالات برگزیده کنفرانس بدون نیاز بهداوری مجدد در ژورنال های علمی، پژوهشی، تخصصی ISI • اهداء بسته کنفرانس شامل گواهینامه بین المللی پذیرش مقاله کنفرانس،لوح فشرده مجموعه مقالات ، هدایای کنفرانس • صدور گواهینامه بین المللی معتبر کنفرانس از آکادمی های معتبر جهان • تورهای گردشی و تخصصی در کشور میزبان • ارائه گواهی بین المللی حضور و ارائه مقاله برای مقاله دهندگان و شرکت کنندگان بدون مقاله • آشنایی با اساتید برجسته کشور میزبان و فعالان عرصه های مختلف اقتصادی، علمی و سیاسی از کشور های مختلف جهان • امکان برگزاری نشست های مطبوعاتی و مصاحبه برای شرکت کنندگان در جهت معرفی خدمات، امکانات و تجهیزات خود
 
International Certificate
 
ارائه گواهینامه بین المللی
آخرین مهلت ارسال مقاله: 26 دی ماه
محورهای کنفرانس:
علوم انسانی مدیریت اقتصاد حسابداری
محل برگزاری:
سوئد، استکهلم
 
Sweden
کسب اطلاعات بیشتر www.hmeaconf.com 021-88822434
امکان ثبت نام حضوری و غیر حضوری
 
www.hmeaconf.com
logos
 
  www.hmeaconf.com | 021-88822434