مرکز مطالعات استراتژیک البرز

مرکز مطالعات راهبردی مطابق با اهداف سند چشم انداز توسعه 20 ساله جمهوری اسلامی ایران

مرکز مطالعات استراتژیک البرز

مرکز مطالعات راهبردی مطابق با اهداف سند چشم انداز توسعه 20 ساله جمهوری اسلامی ایران

مرکز مطالعات استراتژیک البرز

Center for Strategic Studies Alborz
مرکز مطلعات استراتژیک البرز، با همکاری متخصصین و کارشناسان ارشد و دکتری استراتژی و مدیریت در حوزه تجارت، منابع انسانی، بازاریابی و تبلیغات در سال 1385 تاسیس شده و بعنوان اتاق فکر گروه البرز در تهیه و تدوین کلیه طرح هاو پلان های تجاری شرکت ها و موسسات عضو گروه و جاری سازی اهداف استراتژیک و نظارت بر اجرای تحول و توسعه نقش بسیار موثر و پویایی داشته است.
این مرکز طی سال های گذشته با ارائه خدمت به موسسات دولتی و خصوصی و هلدینگ سعی داشته است نقش کوچکی در جهت دستیابی به اهداف توسعه ایران اسلامی در سند چشم انداز 20 ساله ایران 1404 ایفا نماید. ریاست این مرکز بر عهده دکتر سیامک عزیزی می باشد.
سایت حاضر برای نشر و توسعه مقالات، اخبار و اطلاع رسانی همایش های حوزه مدیریت راه اندازی شده است و امیداست مورد استفاده بازدیدکنندگان گرام واقع شود.
تلفن تماس : 22981922
فکس : 22938649
پست الکترونیک : css.info@asia.com

پیوندهای روزانه
پیوندها

Management & Economics in 21st. Century
Tehran- Iran / 20th December 2016

icme21 Conference
کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 فرصتی مغتنم را برای طیف وسیعی از دانشگاهیان و متخصصان برای بحث پیرامون تحقیقات و کشفیات جدید در حوزه های مدیریت، اقتصاد و مهندسی صنایع به ارمغان خواهد آورد.
مزایای شرکت در کنفرانس بین المللی
امکان چاپ مقالات کنفرانس در مجلات معتبر ISI
امکان ثبت نام و مشارکت در کنفرانس به صورت حضوری و غیرحضوری
بهره مندی از تجارب سایر اندیشمندان، محققین و مدیران در حوزه محورهای کنفرانس
تقویت رزومه علمی افراد متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری و یا افراد متقاضی دریافت بورسیه تحصیلی و پذیرش از دانشگاه های خارجی
ارائه گواهینامه بین المللی
SID index به اطلاع تمامی پژوهشگران می رساند در صورت تمایل نویسندگان، مقالات پذیرش شده در کنفرانس در پایگاه معتبر علمی SID (مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی) نمایه خواهند شد.
کسب اطلاعات بیشتر 88552204-021
با حمایت مراکز و مجامع علمی معتبر